15. března 2011

Kam se chystáme - Prezentace metody Vjačeslava Bronnikova

Přemýšleli jste někdy, jaké by to bylo vidět i se zavázanýma očima? Metoda Vjačeslava Bronnikova právě tyto schopnosti odhaluje každému člověku a to podobně jako se každý člověk může naučit číst a psát. Vyžaduje to pouze určitou praxi a odborné vedení. Vlastní metoda byla v Rusku prozkoumána a uznána v nejvyšších vědeckých kruzích.

--------------------------------------

,,Potvrzuji, že lidé,ovládající metodu V.M.Bronnikova jsou schopni číst neznámé texty se zakrytýma očima. Dokáží realizovat celou řadu různých složitých činností a úkolů, bez toho, aniž by k těmto úkonům použily zrak. Výsledky sledování ukázaly, že lidé, kteří používají tuto techniku, nemusí mít žádné zvláštní schopnosti. Především jsem viděla různé techniky učení, které směřují k tomu, aby se maximálně využily všechny schopnosti a možnosti organismu. Použití alternativního vidění se dá v plné míře použít u slepých lidí. Výzkum potvrzuje celkovou prospěšnost pro rozvoj lidského mozku."

N. P. BECHTĚREVNA,
akademik RAN a RAMN, Laureát Státních vyznamenání SSSR , zahraniční člen Rakousko-Finské akademie věd, Americké Akademie lékařské a psychiatrie, Mezinárodní Akademie vědy ekologie, bezpečnosti člověka a přírody.

--------------------------------------

Z historie vývoje metody

Vice naleznete na těchto stránkách:
V angličtině - www.bronnikovmethod.com
V češtině - http://www.astral.xf.cz/bronnikov.html


Video o metoděPodstatně více zažijete na Rodové cestě ;-)

Michal a Martin

6 komentářů:

 1. Pěkný den. Jen chci zmínit, že tato metoda je podvod. Stačí se podívat sem http://www.youtube.com/watch?v=2RKh9Yh-GsU a každý si udělá závěr už sám :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Dobrý den,
  děkuji za komentář. Možná je to podvod a možná není. Už jsem na vlastní kůži zažil příliš mnoho, abych cokoliv na základě 1 videa potvrdil nebo zavrhl. I proto se chceme přesvědčit přímo na místě a nepouštět si jen další videa... :)

  Nedávno byla zveřejněna technologie pro ovládání věcí pouze pomocí mozku. Příklad reálného využití je např. zde: http://www.inovace.cz/zajimavosti/auto-rizene-myslenkou/

  Předpokládám, že tohle za podvod považovat nebudete :) Teď je pouze otázka jaký je rozdíl mezi metodou Bronnikova a posledními výsledky "západní" vědy ;-)

  Pěkný den
  Michal Martoch

  P.S. Škoda, že jste na sebe nenechal kontakt ;-)

  OdpovědětVymazat
 3. Dopadlo to hoodně zajímavě. Vše se dočtete v zápiscích z rodové cesty, které si můžete stáhnout zde: http://www.rodovacesta.cz/2011/12/zapisky-z-rodove-cesty-2011-aneb-chcete.html

  OdpovědětVymazat
 4. rozvoj našich schopností zdá se být otevřen ,jen toto využít... mužeme si být jistí že tak dvě generace na tomto pracují a jsou tedy napřed..tak hurá a do toho

  OdpovědětVymazat
 5. Bronnikova metoda je podvod. Lidé touží tak moc po zvláštních schopnostech, že jsou ochotni i přestat pochybovat nad očividnou lží. Pravda není skrytá, jen ji stále hledáme v tajemnu ...

  OdpovědětVymazat